Oski królem w Łęcznej!!

Czerwiec to absolutnie miesiąc Oskiego. Po wygranych Mistrzostwach Mazowsza, finale w singly i wygranym deblu OTK w Warszawie, przyszedł czas na kolejny sukces w turnieju OTK w Łęcznej.

Oskar w Łęcznej przystępował do zawodów jako turniejowa “dwójka” dzięki czemu w pierwszej rundzie nie musiał nawet wychodzić na kort. W II rundzie nasz zawodnik zmierzył się z Karolem Romerem, którego pewnie pokonał 6/2 6/2. Ćwierćfinał to znów solidna gra podopiecznego Dagmary Bednarczyk i wygrana w stosunku 6/3 6/0. Półfinał to znów koncertowa gra Oskiego, a wynik 6/1 6/1 najlepszym odzwierciedleniem tego, co działo się na korcie. Do drugiego finału w OTK w swojej karierze, przystępował jako faworyt i nie zawiódł oczekiwań. Dzięki wygranej 6/3 6/0 nad Kubą Walerysiakiem sięgnął po swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju rangi OTK w swojej karierze.
Zwycięstwo w singlu Oski okraszył również wygraną w deblu wraz z Antkiem Mierzwą. Jako rozstawiona z “jedynką” para na kort musieli wyjść dopiero w półfinale, w którym byli górą nad deblem Leszczyna/Walerysiak 6/3 6/2. W finale chłopcy nie dali też szans parze Romer/Tomczyk i dzięki wygranej 6/4 6/1 zapewnili sobie tryumf w całym turnieju. Tym samym Oski został “królem Łęcznej” wygrywając turniej zarówno w singlu jak i w deblu.