Oferta i cennik

SZKOŁA TENISOWA

Szkoła tenisowa – program obejmuje naukę podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia przewidziane są dla dzieci starszych i młodzieży. Szkółka prowadzona jest w zespołach 2 – 4 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania.
W sezonie zimowym zajęcia odbywają się w obiektach zamkniętych i ogrzewanych.

Tenisowe przedszkole – to zajęcia dla najmłodszych dzieci (wiek 5 – 7 lat). Jego zadaniem jest rozwijanie sprawności fizycznej, potrzebnej przyszłemu mistrzowi gry w tenisa. Tenisowe przedszkole to nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Prowadzimy zajęcia indywidualne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nauka gry w tenisa i doskonalenie jego techniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz różnych poziomów zaawansowania.


SPARINGI

Szukasz partnera do tenisa? Oferta skierowana jest do osób grających w tenisa rekreacyjnie lub uprawiających tę dyscyplinę sportu w sposób bardziej zaawansowany, a poszukujących dla siebie sparing-partnerów. Nasi instruktorzy podejmą się każdego wyzwania.


OFERTA DLA FIRM

W ramach spotkań integracyjnych po pracy proponujemy: trening ogólnorozwojowy, rywalizację sportową, naukę lub doskonalenie gry w tenisa … To wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Tenis ziemny – do niedawna sport elitarny, teraz może stać się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Oferta nasza daje także firmie możliwość efektywnego premiowania swoich pracowników.
Wystawiamy faktury VAT.


OFERTA DLA SZKÓŁ

Tenis ziemny w szkole! To sposób na urozmaicenie przedmiotu wychowania fizycznego. Proponujemy wprowadzenie nauki gry w tenisa do programu szkoły, jako opcjonalnych zajęć w ramach wychowania fizycznego lub dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.