Powrót Challenge’a MTC

Drodzy Challengowicze, wraz z otwarciem kortów tenisowych 4 maja 2020 roku, przywracamy do funkcjonowania nasz Challenge. Wyzwania będą aktywne od 30 kwietnia 2020 roku od godziny 16:00, więc szykujcie się do wyzwań!

W kwestii umawiania spotkań proszę korzystać ze www.korty.org do rezerwacji spotkań (do 3 maja, gdyż do tego czasu recepcja będzie jeszcze nieczynna).

Z najważniejszych informacji:

1. Przedłużamy obecną edycję Challenge o sezon letni, tym samym będzie to edycja MTC Challenge Zima 2019/Lato 2020. Sezon zimowy musieliśmy przerwać nagle i w środku rozgrywek, zatem kolejność pierwszej “szesnastki” mogła być przypadkowa. Do tego dochodzi problem z organizowaniem imprez masowych / zakazem zgromadzeń.

2. Sezon MTC Challenge Zima 2019/Lato 2020 będzie trwać do 26/27 września 2020 roku. Wyzwania można dokonywać do 6 września 2020 roku, z zastrzeżeniem że wszystkie mecze muszą zostać rozegrane do 13 września 2020 roku. Co do terminów i formuły turnieju Masters – te informacje przekażemy w późniejszym terminie i będą one uzależnione od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

3. Urlop został wydłużony do 42 dni.

4. Prosimy o przestrzeganie nowego regulaminu obiektu (wkrótce pojawi się na stronie) na czas epidemii COVID-19.

5. Prosimy pamiętać, że do odwołania są zamknięte szatnie oraz natryski, na mecze trzeba przyjechać w stroju sportowym.

6. Prosimy pamiętać, że nadal obowiązuje zakaz gromadzenia się – oznacza to brak możliwości przychodzenia i kibicowania podczas meczów.

Mamy jednak nadzieję, że jesteście stęsknieni za swoją ukochaną dyscypliną, jak również za wspólną rywalizacją po ponad 7-tygodniowej przerwie i będzie wyrozumiali co do nowych zasad funkcjonowania klubu i rozgrywek challenge’owych.

Nowych graczy, zapraszamy do dopisywania się do rozgrywek online lub od 4 maja przez recepcję klubu.