Karolina Wańszys wygrywa na ETC! Staś Kalawa na 3 miejscu!

W dniach 16-17 września na kortach ETC odbył się turniej TENIS10 w kategorii zielonej. W turnieju z sukcesami uczestniczyli reprezentujący MTC – Karolina Wańszys oraz Stanisław Kalawa.

W turnieju dziewcząt zgłosiły się tylko 4 zawodniczki. Tym samym zawody rozegrano w formule grupowej, a tenisistki grały w systemie “każdy z każdym”. Karolina Wańszys była w turnieju klasą samą dla siebie. Wygrała wszystkie 3 spotkania oddając przeciwniczkom zaledwie 3 gemy! Gratulujemy!

Karolina Wańszys 4/0 4/0 Nikola Kozicka
Karolina Wańszys 4/1 4/1 Lilia Aleksander
Karolina Wańszys 4/0 4/1 Emilia Ciesielska

Turniej chłopców odbył się w formule grupowo-pucharowej. Staś Kalawa wyszedł z grupy na drugim miejscu, wygrywając w tej fazie zawodów dwa spotkania. W ćwierćfinale wygrał 4/2 4/2 z Szymonem Siarkiewiczem, lecz niestety w półfinale uległ późniejszemu tryumfatorowi turnieju – Tomaszowi Gębickiemu 1/4 2/4. Miejsce na pudle jest!