Zapisy do szkółki tenisowej MTC 2013/2014

Wakacje letnie mają się ku końcowi. Zbliża się czas, kiedy nasze pociechy będą znów chodzić do szkoły, a co za tym idzie – jest to czas, kiedy szukamy dla naszych dzieci różnych pozaszkolnych zajęć dodatkowych. Morelowa Tennis Club przygotował rozbudowaną ofertę szkółek tenisowych dla dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z tenisem ziemnym, jak i dla tych, które kontynuują naukę i chcą iść w ślady Janowicza, Kubota czy sióstr Radwańskich.

Zajęcia szkółki tenisowej MTC trwają zgodnie z zajęciami normalnych szkół, czyli od początku września 2013 do końca czerwca 2014. Zajęcia odbywają się przez godzinę zegarową raz lub dwa razy w tygodniu (dla grup sportowych częściej) w ustalonych wcześniej dogodnych terminach.

W celu zapisania dziecka do szkoły tenisa MTC prosimy wykonać jedno z poniższych działań:
1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy –> TUTAJ <-- 2. Zgłosić się osobiście w recepcji klubu. 3. Stawić się na jedno ze spotkań organizacyjnych. 4. Skontaktować się z koordynatorem szkoły tenisa MTC - Piotrem Wadowskim - pod numerem telefonu 508 584 164 Spotkania organizacyjne odbędą się w siedzibie klubu na ul. Morelowej 8 następujących terminach: 1. 4 września 2013 o godzinie 19:00 2. 7 września 2013 o godzinie 11:00 (połączone z imprezą "Otwieramy Korty" pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego, którego jesteśmy klubem członkowskim) 3. 11 września 2013 o godzinie 19:00. Regulamin szkoły tenisa MTC, cennik i zasady działania znajdziesz --> TUTAJ <-- SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!