Skrzaci z MTC rozpoczynają walkę w HMP!!

W tym tygodniu odbyło się losowanie drabinek do Młodzieżowych Halowych Mistrzostw Polski na szczeblu wojewódzkim. Morelowa Tennis Club przystępuje do tych rozgrywek w kategorii skrzatów i skrzatek. Już w najbliższą niedzielę, 25 października o godzinie 11:00, zapraszamy do kibicowania naszym chłopcom na pierwsze spotkanie naszych skrzatów przeciw KT Ginter.

Na szczeblu wojewódzkim wśród skrzatów przystąpiło 8 drużyn. Nasz team został rozstawiony w drabince z “dwójką”. Aby przejść do etapu regionalnego nasi chłopcy muszą wygrać 2 spotkania – w najbliższą niedzielę przeciw KT Ginter, a następnie ze zwycięzcą spotkania KS Warszawianka vs Okęcie Tennis Club. W składzie drużyny Morelowa Tennis Club są Oskar Grzegorzewski, Filip Komosiński i Michał Dac.

Do rywalizacji w kategorii skrzatek przystąpiło 7 zespołów. Nasze dziewczynki niestety nie są rozstawione i w pierwszej rundzie przyjdzie im się mierzyć z Okęcie Tennis Club. Rywalki wygrały z naszą ekipą w letniej edycji “drużynówki”, więc być może teraz będzie okazja do rewanżu. W drużynie skrzatek występują Nikola Pytel, Oriana Grott, Weronika Janiszek i Hania Telżyńska.

Naszym skrzatom i skrzatkom życzymy powodzenia i juz niebawem będziemy informować o wynikach. 🙂