Sara Elkosh podwójną Mistrzynią Mazowsza kadetek!

W dniach 24-25 marca w Grodzisku Mazowieckim zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza kadetek. Do imprezy została zgłoszona podopieczna trenera Artura Żuka – Sara Elkosh.

Sara do turnieju przystępowała o turnieju jako faworytka i była została rozstawiona z “jedynką”, dzięki czemu miała wolny los w pierwszej rundzie. W meczu półfinałowym ograła bez żadnych problemów Zuzię Ziąbską 6/0 6/0, by następnie w finale wygrać z Karoliną Grzeszczuk 6/3 6/2 i sięgnąć po tytuł Mistrzyni Mazowsza kadetek w singlu!

Równie udanie przebiegł dla podopiecznej Artura Żuka turniej deblowy. Sara w parze z Paulina Preuss w półfinały wygrały z deblem Grott / Peczyńska 6/3 6/2. Sporo emocji przysporzył mecz finałowy przeciw Grzeszczuk / Ziąbska. Rywalki po przegraniu pierwszego seta 6/3 doprowadziły do wyrównania wygrywając drugą partię 4/6. O rozstrzygnięciu decydował zatem super tie break, w którym nasza para Elkosh / Preuss była górą (10/6). Tym samym Sara Elkosh została podwójną Mistrzynią Mazowsza kadetek! Gratulujemy!