Rusza nabór do szkółki tenisowej MTC na sezon 2015/2016!!

Wakacje letnie mają się ku końcowi. Zbliża się czas, kiedy nasze pociechy będą znów chodzić do szkoły, a co za tym idzie – jest to czas, kiedy szukamy dla naszych dzieci różnych pozaszkolnych zajęć dodatkowych. Morelowa Tennis Club przygotował rozbudowaną ofertę szkółek tenisowych dla dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z tenisem ziemnym, jak i dla tych, które kontynuują naukę i chcą iść w ślady Janowicza, Kubota czy sióstr Radwańskich.

Zajęcia szkółki tenisowej MTC ruszają w połowie września 2015 i trwają do końca czerwca 2016. Zajęcia odbywają się przez godzinę zegarową raz lub dwa razy w tygodniu (dla grup sportowych częściej) w ustalonych wcześniej dogodnych terminach.

Zajęcia szkółki tenisowej MTC są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską posiadającą uprawnienia Polskiego Związku Tenisowego.

Zajęcia szkółki tenisowej MTC są prowadzone zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Tenisowego (PZT) i International Tennis Federation (ITF), zaś dla najmłodszych w ramach programu “Tenis 10”. Wszystkie zajęcia szkółki tenisowej odbywają się w krytych, ogrzewanych halach tenisowych.

W celu zapisania dziecka do szkoły tenisa MTC prosimy wykonać jedno z poniższych działań:
1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy –> TUTAJ <-- 2. Zgłosić się osobiście w recepcji klubu. 3. Stawić się na jedno ze spotkań organizacyjnych. 4. Skontaktować się z koordynatorem szkoły tenisa MTC - Piotrem Wadowskim - pod numerem telefonu 508 584 164 Spotkania organizacyjne odbędą się w siedzibie klubu na ul. Morelowej 8 następujących terminach: 1. 9 września 2014 o godzinie 19:00 2. 12 września 2014 o godzinie 11:00 Regulamin szkoły tenisa MTC, cennik i zasady działania znajdziesz --> TUTAJ <-- Po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia, skontaktujemy się z początkiem września, przedstawimy szczegóły dotyczące naboru, dostępnych terminów oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie Zapraszamy!