Filip Domurad wygrywa turniej w Krakowie

Na krakowskich Błoniach w dniach 24-25 listopada odbył się turniej skrzatów, w których wystąpiła dwójka naszych zawodników – Przemek Nikołajuk oraz Filip Domurad.

Przemek, który niedawno wygrał swój pierwszy turniej WTK, w I rundzie ograł Karola Szpilę 6/0 6/1. W drugiej rundzie przyszło mu się zmierzyć z Alexem Zygmuntem. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się dwoma tie-breakami, które na swoją korzyść niestety obrócił rywal.

Za swojego kolegę klubowego rewanż wziął Filip Domurad. Podopieczny Dagmary Bednarczyk, w pierwszej rundzie miał wolny los, a w drugiej odprawił “na rowerze” Pawła Gomułę. W ćwierćfinale Filip zmierzył się z turniejową “jedynką” Ignacym Zelkiem i bez większych problemów wygrał to spotkanie 6/2 6/2. W półfinale nasz zawodnik zmierzył się Alexem Zygmuntem. Również ten mecz należał do bardzo wyrównanych, również tym razem każdy set zakończył się tie breakami, ale tym razem górą był zawodnik MTC! W finale Filip dość pewnie wygrał z Jankiem Sadzikiem 6/2 6/0, wygrywając tym samym swój pierwszy turniej w karierze! Gratulujemy!